Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów

Dach to powierzchnia, na której szczególnie mocno gromadzi się brud. Pełni niezwykle ważną funkcję dlatego warto zadbać o jego stan – jest wyjątkowo narażony na czynniki eksploatacyjne. Nieustannie zmaga się z deszczami, zalegającym śniegiem, wiatrem, piachem, pyłem, skrajnymi wahaniami temperatury. Wszystko to powoduje, że dach szybciej niż inne powierzchnie traci swoje walory estetyczne i zwyczajnie się starzeje. Pojawiają się mchy, porosty, nalot, bardzo szybko gromadzą się też na nim liście. Ze względu na znaczną wysokość i pochyłość czyszczenie dachów na własną może się okazać niezwykle trudne a przede wszystkim – niebezpieczne.


Warto wiedzieć, że prócz przywrócenia dawnej świetności regularne mycie dachu wydłuża czas jego użytkowania i zmniejsza ryzyko uszkodzeń. Profesjonalnie czyścimy dachy na terenie województwa mazowieckiego. Dla idealnych efektów używamy najwyższej jakości urządzeń wykorzystujących metodę wysokiego ciśnienia oraz odpowiednio dobranych środków czyszczących – odrębnych do różnych rodzajów pokryć dachowych.

Dla zachowania pełni bezpieczeństwa i profesjonalizmu wykorzystujemy sprzęt alpinistyczny oraz podnośnik mogący sięgnąć nawet do 17 METROW, który z łatwością dotrze do najbardziej niedostępnych miejsc. Firma Emkabud z przyjemnością zadba o Twój dach.

Oferujemy czyszczenie dachów:

 1. Z dachówki betonowej i ceramicznej
 2. Z blachy każdego rodzaju

Czyszczenia dachów realizujemy na terenie województwa mazowieckiego

Góra Kalwaria, Zalesie Górne, Magdalenka, Grójec, Warka, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Pruszków oraz pozostałe miejścowości z województwa mazowieckiego.

Najnowsze opinie o czyszczeniu dachów

 • czyszczenie dachów

  Bardzo szybka i porządna usługa. Po...

  Bardzo szybka i porządna usługa. Polecam

 • czyszczenie dachów

  Mycie pierwsza klasa bez chodzenia...

  Mycie pierwsza klasa bez chodzenia po dachu. Polecam

 • czyszczenie dachów

  Myślałam że dach na moim domu jedno...

  Myślałam że dach na moim domu jednorodzinnym trzeba malować jednak po umyciu wygląda jak nowy. Panowie wykonują cudowna robotę!!!!!

 • czyszczenie dachów

  Wykonane dokładnie i szybko. Poleca...

  Wykonane dokładnie i szybko. Polecam

 • czyszczenie dachów

  Polecam! Panowie wiedzą co robią i...

  Polecam! Panowie wiedzą co robią i robią to profesjonalnie. Mają niezbędny sprzęt do wykonywania takich uslug nie jak większość pseudo fachowców . Cena jak dla mnie też była atrakcyjna!

 • czyszczenie dachów

  Praca wykonana zgodnie z ustaleniam...

  Praca wykonana zgodnie z ustaleniami przede wszystkim fachowo i terminowo. Ekipa naprawdę zna się na swojej robocie, szczerze polecam.

 • czyszczenie dachów

  Panowie znają się na swojej pracy,...

  Panowie znają się na swojej pracy, po umyciu dach wygląda jak nowy. Szczerze polecam tych fachowców. Na duży plus szybki i sprawny kontakt.

 • czyszczenie dachów

  Bardzo profesjonalne podejście do s...

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy chłopaki wiedzą co robią. Zlecone pracę wykonane w terminie i bardzo dokładnie. Polecam w 100%.

 • 5 8 czyszczenie dachów