Profesjonalne malowanie dachów

Profesjonalne malowanie dachów

Malowanie dachu świetnie rozwiązanie dla domów, których pokrycie jest wyblakłe, poniszczone i nieestetyczne. Powierzchnia ta stale zmaga się z opadami, promieniowaniem UV, wysokimi i niskimi temperaturami, dlatego w przypadku pojawienia się pierwszej korozji należy działać szybko. Malowanie dachu to nie tylko przywrócenie dawnej świetności ale przede wszystkim zabezpieczenie na długie lata. Używamy wysokiej jakości agregatu hydrodynamicznego, który zapewnia idealne krycie, rozprowadza farbę szybko, równo i bez jakichkolwiek zacieków. Korzystamy też z profesjonalnego sprzętu alpinistycznego oraz podnośnika o maksymalnym zasięgu pracy wynoszącym 17 METROW.


Usługa składa się z kilku etapów:

 • Mycie pokrycia dachowego wysokociśnieniową myjką, w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, starych utlenionych powłok, złuszczonej farby. Używane są tu dodatkowo środki zawierające inhibitory korozji.
 • Dokładnie usunięcie rdzy i zgorzeliny przy użyciu szczotek mechanicznych
 • Zabezpieczenie skorodowanych obszarów przy użyciu farby podkładowej.
 • Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym z wykorzystaniem farb od sprawdzonych producentów, przeznaczonych specjalnie do pokryć dachowych. W miejscach newralgicznych używany jest pędzel, który umożliwia większą precyzję działania.
 • Nałożenie zabezpieczającej farby nawierzchniowej.

Malowanie dachów realizujemy na terenie województwa mazowieckiego

Góra Kalwaria, Zalesie Górne, Magdalenka, Grójec, Warka, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Pruszków oraz pozostałe miejścowości z województwa mazowieckiego.

Najnowsze opinie o malowaniu dachów

 • malowanie dachów

  Panowie malują agregatem co daje ró...

  Panowie malują agregatem co daje równa i ładna powloke. Pędzlem jest to nie do wykonania. Polecam 100%

 • malowanie dachów

  Sprzęt alpinistyczny i podnośnik ko...

  Sprzęt alpinistyczny i podnośnik koszowy pozwala chłopakom na dokładne i bezpieczne wykonanie pracy. Nie musiałem się martwić że ktoś spadnie z mojego dachu:)

 • malowanie dachów

  Panowie znają się na rzeczy. Nie wi...

  Panowie znają się na rzeczy. Nie wierzyłem sam ze po oczyszczeniu i odmalowaniu tak może wyglądać kilkunastoletnia blachodachówka . Poza profesjonalna praca Panowie podpowiedza jakie materiały wybrać aby blachodachowka posłużyła kolejna lata!!

 • malowanie dachów

  Usługa wykonana bardzo profesjonaln...

  Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i dokładnie.Bardzo dobre podejście do klienta, Panowie są bardzo sympatyczni i pomocni.Zdecydowanie polecam.

 • malowanie dachów

  Usługa wykonana bardzo dokładnie i...

  Usługa wykonana bardzo dokładnie i szybko. Obyło się bez żadnych problemów. Widać ze zajmują się tym specjaliści. Szczerze polecam

 • 5 5 malowanie dachów