Mycie i czyszczenie przeszkleń

Czyszczenie elewacji – dlaczego warto zainteresować się tematem

QLEEN Disy Elektro - innowacyjne czyszczenie bez zacieków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, poszerzyliśmy zakres oferowanych rozwiązań o kompleksowe prace na wysokości z użyciem QLEEN Disy Elektro – zaawansowanego technologicznie sprzętu czyszczącego wykorzystującego wodę demineralizowaną dla idealnie czystych przeszkleń bez ryzyka powstania smug i zacieków. Szybkość mycia przeszkleń do nawet do 200 m2/h!


Jak to działa?

Sprzęt QLEEN może zostać podłączony do każdego, dowolnego źródła wody. Wewnątrz urządzenia następuje filtracja wielostopniowa przez wysokiej klasy złoże, w wyniku czego z wody usuwane są wszelkie jony. Czyszczenie odbywa się wobec tego absolutnie czystą i pozbawioną twardości wodą. W połączeniu z odpowiednią chemią oraz profesjonalnymi, ale jednocześnie delikatnymi dla szyby szczotkami czyszczącymi uzyskujemy nieskazitelny efekt.


Gdzie sprawdzi się mycie z wykorzystaniem urządzenia QLEEN?

Mycie powierzchni przy użyciu sprzętu QLEEN sprawdzi się w szczególnie trudno dostępnych, wysoko osadzonych miejscach. Szybko i skutecznie radzi sobie z oknami, witrynami, szybami czy szklanymi fasadami – nawet tymi z wypukłościami i w nieregularnym kształcie. W ofercie posiadamy także specjalne końcówki czyszczące do instalacji fotowoltaicznych. Wysokość pracy można regulować w zakresie od 0 do 21 metrów.


Czym myjemy?

Do czyszczenia szklanych powierzchni stosowana jest wysokiej klasy dedykowana chemia dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia. W połączeniu z zastosowaniem wody demineralizowanej proces mycia danej powierzchni jest maksymalnie dokładny, w pełni bezpieczny, a co najważniejsze szybki. QLEEN to uniwersalny sprzęt, który może, aczkolwiek nie musi pracować w oparciu o detergenty, co może być szczególnie ważne dla osób wybierających ekologiczne metody czyszczenia.


Gdzie myjemy?

Nasze usługi czyszczenia przeszkleń skierowane są zarówno do osób prywatnych pragnących zadbać o swój dom, jak i do dużych obiektów przemysłowych i handlowych. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego m.in. w miejscowościach takich jak Warszawa, Góra Kalwaria, Konstancin – Jeziorna, Piaseczno, Grójec, Warka, Magdalenka, Zalesie Górne, Radom.


Mycie i czyszczenie przeszkleń realizujemy na terenie województwa mazowieckiego

Góra Kalwaria, Zalesie Górne, Magdalenka, Grójec, Warka, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Pruszków oraz pozostałe miejścowości z województwa mazowieckiego.

Najnowsze opinie o myciu i czyszczeniu przeszkleń

 • Mycie przeszkleń

  Jestem bardzo zadowolona z efektu,...

  Jestem bardzo zadowolona z efektu, nie wiedziałam ze można tak szybko umyć szyby. Ekstra sprzęt

 • Mycie przeszkleń

  Efekt super!!!

  Efekt super!!!

 • 5 2 Mycie przeszkleń